دهان ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

دهان: ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ به علت هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد / پوتین

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در نشست “والدای” در سوچی گفت حتی با وجود اینکه دشمن های سیاسی دونالد ترامپ، مدیر جم

ترامپ به علت هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد / پوتین

پوتین: ترامپ به علت هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهوری روسیه گفت، مسکو همچنان آماده همکاری با واشنگتن است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در نشست “والدای” در سوچی گفت حتی با وجود اینکه دشمن های سیاسی دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در این کشور تلاش می کنند تا وی را از اجرای تعهدات کمپین انتخاباتی اش برحذر دارند، روسیه همچنان جهت همکاری با واشنگتن آماده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا روسیه به خاطر غیرقابل آینده نگری بودن ترامپ متضرر شده است هست، گفت: این مساله به شدت مقاومت در داخل این کشور برمی گردد.

روسیه بابت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا خرسند شد ولی امیدوار است که این گزینش بتواند باعث احیای روابط میان دو کشور شود که در پی اتهام زنی راجع به دخالت روسیه در کمپین انتخاباتی ۲۰۱۶ ترامپ دچار تنش شده است هست. این مساله باعث شده است تا کمپین ضد روسی در سراسر آمریکا به راه بیفتد.

پوتین در ادامه گفت: رقبا بعد از شکست در برابر ترامپ تلاش کردند تا تقصیر را به گردن روسیه بیندازند و یک “هیستریای ضد روسی” ایجاد کردند.

رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت که دشمن های سیاسی ترامپ به وی اجازه نمی دهند تعهدات خود را که در جریان کمپین انتخاباتی داده بود، محقق کند.

وی تاکید کرد که پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ به علت هوش و ذکاوت اوست و عدم احترام به ترامپ و حامیانش به وسیله دشمنان، مولفه ای ناامیدکننده در سیستم سیاسی آمریکا به شمار می رود.

ترامپ به علت هوش و ذکاوتش در انتخابات پیروز شد / پوتین

واژه های کلیدی: روسیه | سیاسی | پوتین | آمریکا | انتخابات | دونالد ترامپ | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs