دهان ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

دهان: ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + سرقت از پیرزنان در پوشش کار خیر

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش کمک به افراد پیر و سالخورده اقدام به دزدی از آنان کرده بود، خبر داد. 

عکس + سرقت از پیرزنان در پوشش کار خیر

سرقت از پیرزنان در پوشش کار خیر+عکس

عبارات مهم : ایران

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش کمک به افراد پیر و سالخورده اقدام به دزدی از آنان کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ 17 اردیبهشت ماه امسال پرونده ای از کلانتری 128 پایتخت کشور عزیزمان ایران نو به پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که در آن پیرزنی به عنوان مالباخته در شکایتش عنوان کرده بود که تعداد 18 حلقه دستبند طلایش به ارزش تقریبی 40 میلیون تومان، به وسیله سرنشیان زن یک دستگاه ماشین 206 سفید رنگ دزدی شده است است.

مالباخته بعد از حضور در پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در بیانات به کارآگاهان گفت: در ساعت 15 به صورت پیاده در حال تردد در خیابان اول نیروی هوایی بودم که یک دستگاه ماشین پژو 206 سفید رنگ با دو نفر سرنشین زن به بهانه پرسیدن نشانی مسجد، برابر من توقف کرد، آنها با در آوردن مقداری پول نقد از داخل کیسه، خودشان را افرادی خیرخواه و نیکوکار معرفی کرده و مدعی شدند که قصد کمک کردن به افراد نیازمند را دارند و می خواهند مقداری لباس را نیز به همراه پول نقد به دست افراد نیازمند برسانند و علت این خیرخواهی نیز جهت این است که عروسشان به تازگی مسلمان شده است است.

عکس + سرقت از پیرزنان در پوشش کار خیر

مالباخته ادامه داد: دوخانم به این بهانه مدعی شدند که قصد دارند تا بعد از رساندن کیسه حاوی پول و لباس به افراد نیازمند، جهت عروسشان طلا بخرند و به همین بهانه از من درخواست کردند تا 18 حلقه النگوی خودم را جهت رؤیت شماره های آن در آورده و تحویلشان دهم، آنها در ادامه طلاها و وجوه نقد را داخل کیسه مشکی قرار داده و به من تحویل دادند ولی بعد از بازگشت به منزل متوجه شدم که انتهای کیسه پلاستیکی سوراخ بوده و به جز مقداری روزنامه باطله و البسه کهنه، در کیسه پلاستیکی چیز دیگری نیست.

کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی با توجه به شیوه وشگرد دزدی که عمدتا از سوی سارقین طایفه فیوج مورد استفاده قرار می گیرد، با انجام صورت نگاری و بهره گیری از بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار زن طایفه فیوج موفق به شناسایی یکی از متهمان سابقه دار این طایفه به نام سولماز متولد 1370 شدند، همچنین در بررسی تصویرهای بدست آمده از دوربین های مداربسته محل دزدی ، کارآگاهان موفق به شناسایی خودروی 206 سفید رنگ به شماره انتظامی معلوم شدند که در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد ماشین در اختیار سولماز و تعداد دیگری از سارقین طایفه فیوج قرار داد و این افراد به صورت باندی ، در سطح وسیعی با انواع خودروهای پژو 206 سفید ، دنا مشکی و پراید سفید اقدام به دزدی طلا از زن سالمند می کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش کمک به افراد پیر و سالخورده اقدام به دزدی از آنان کرده بود، خبر داد. 

درادامه کارآگاهان با بهره گیری از سوابق به دست آمده از متهم شناسایی شده است و دیگر کارها پلیسی، موفق به شناسایی مخفیگاه سولماز در شهرری – خیابان 13 آبان شده است و با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش به این محل مراجعه و اقدام به دستگیری وی کردند.

متهم در اعترافاتش صراحتا به دزدی طلاجات از زنان سالمند و سالخورده با همدستی یکی دیگر از سارقان زن طایفه فیوج اعتراف کرد که کارها پلیسی جهت دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار کارآگاهان پایگاه ششم قرار گرفته است.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه رضا امیدی، مدیر پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام خبر انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب دزدی های متعدد طلاجات از زنان سالخورده ، سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف، شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و به منظور شناسایی دیگر شکات ومالباختگان پرونده ، هماهنگی های مورد نیاز با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم انجام شد. لذا از کلیه شکات ومالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر وی شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان نبرد شمالی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs