دهان ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

دهان: ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دولت موفق روحانی باید هشت‌ساله شود / فاطمه هاشمی

 فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هر روز شاهد دورغ های متعددی از سوی مخالفان دکتر روحانی هستیم، در این مسیر ما وظیفه‌دار

دولت موفق روحانی باید هشت‌ساله شود / فاطمه هاشمی

فاطمه هاشمی:دولت موفق روحانی باید هشت ساله شود

عبارات مهم : ایران

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هر روز شاهد دورغ های متعددی از سوی مخالفان دکتر روحانی هستیم، در این مسیر ما وظیفه داریم در برابر این دروغ گویی ها بایستیم و افکار مردم را روشن کنیم.

به گزارش ایسنا، فاطمه هاشمی عصر امروز(24 اردیبهشت) در جمع حامیان حسن روحانی در بندرعباس، یکی از راه های روشنگری و کشیدن خط بطلان بر سیاه نمایی ها را حضور تک تک زنان، دختران ، مردان و پسران در شهرها و روستاها دانست و عنوان کرد: دوستداران کشور کشور عزیزمان ایران با آگاهی بخشی به مردم موجب ایجاد موج و حمایت حداکثری از آقای روحانی شویم.

دولت موفق روحانی باید هشت‌ساله شود / فاطمه هاشمی

فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) با یادآوری مدیریت هشت ساله دولت قبل افزود: نباید اجازه دهیم انتخابات سال 84 تکرار و شاهد عقب گرد روند توسعه کشور در تمامی عرصه ها باشیم.

وی به نعمت های فراوان خدادادی کشور کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و گفت: کشور عزیزمان ایران علاوه بر این نعمت ها از نعمت امنیت و آرامش برخوردار هست. این آرامش در حالی بر کشور کشور عزیزمان ایران حاکم است که در منطقه ما جنگ و ناامنی همه جا را فراگرفته است و هر روز خبری از کشته شدن تعداد زیای از مسلمانان در کشورهای منطقه می شنویم و ما باید با گزینش یک مدیر جمهور خوب در رأس کشور از نعمت هایی که خداوند به کشور عزیزمان ایران داده تقدیر کنیم.

 فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هر روز شاهد دورغ های متعددی از سوی مخالفان دکتر روحانی هستیم، در این مسیر ما وظیفه‌دار

وی افزود: مردم در دوره قبل دکتر روحانی را گزینش کردند که وی طی چهار سال گذشته با عقلانیت و تدبیر سایه جنگ را از کشور عزیزمان ایران دور کرد.

هاشمی رفسنجانی با یادآوری سخنانی از پدر بزرگوارش در سال 92 گفت: پدرم در آن روزها گفت که ملت کشور عزیزمان ایران عوض کردن می خواهند و نتیجه را با شرکت حداکثری در انتخابات و پیروزی دکتر روحانی در آن دوره دیدند.

وی با بیان اینکه دولت های موفق باید در دو دوره کشور را اداره کنند، بیان کرد: جهت دولت های ناموفق دو سال هم زیاد است و ازآنجا که دولت روحانی عملکرد موفقی داشته است باید هشت ساله باشد تا بتواند برنامه های خود را تکمیل و ثمره آن را تا آخر چهارساله دوم بچیند.

دولت موفق روحانی باید هشت‌ساله شود / فاطمه هاشمی

واژه های کلیدی: ایران | یادآوری | انتخابات | حسن روحانی | دولت روحانی | دکتر روحانی | هاشمی رفسنجانی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs