دهان ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

دهان: ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

عکس + سرقت از پیرزنان در پوشش کار خیر

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که در پوشش کمک به افراد پیر و سالخورده اقدام به دزدی از آنان کرده بود، خبر داد..

ادامه مطلب

مرگ مشکوک نوعروس 19 ساله

نوعروس 19 ساله در نبود شوهرش در خانه‌شان در محله‌ای در جنوب تهران، به‌طور مشکوکی فوت کرد.  مرگ مشکوک نوعروس 19 ساله عبارات مهم : نوعروس ..

ادامه مطلب

قاتل قبل از اجرای حکم در زندان جان باخت

مرد جوان که هفت سال قبل درجریان یک درگیری مرتکب قتل شده است و از سوی دادگاه به‌قصاص محکوم شده است بود قبل از اجرای حکم جان باخت. قاتل قبل از ..

ادامه مطلب

تصاویر) + فوران آتشفشان و ارتفاع ۴ مایلی خاکسترش (

فوران آتشفشان سینابانگ در سوماترای اندونزی، خاکسترهای آتشفشانی را تا ارتفاع ۴.۴ مایلی به آسمان بلند کرده است. فوران آتشفشان و ارتفاع ۴ مایلی خاکست..

ادامه مطلب

تصویر ، دو کودک مسافر هواپیمای آسمان که سقوط کرد

میزان نوشت: ایلیا و طاها دانشی فرزندان دکتر عبدالهادی دانشی، متخصص مغز و اعصاب هم در پرواز امروز حضور داشتند. دو کودک مسافر هواپیمای آسمان ک..

ادامه مطلب

حکم قصاص جهت عامل اسیدپاشی روی همسر و فرزند

مردی که با اسیدپاشی روی همسر و دخترش باعث فوت زن جوان شده است بود، بعد از گذشت شش سال از وقوع جنایت به قصاص محکوم شد.  حکم قصاص جهت عا..

ادامه مطلب

شمار مصدومان زلزله لنگرود به۶ نفر رسید

به گزارش مهر، زلزله ۴.۸ ریشتری ساعتی قبل درحوالی شهر لنگرود استان گیلان باعث مصدومیت سه نفر در لنگرود و یک نفر در رودسر شد. شمار مصدومان زلزله..

ادامه مطلب

شمار تلفات زلزله به ۳۸۷ نفر و تعداد مصدومین به ۶۶۵۰ نفر رسید

شمار تلفات زلزله ۷.۳ ریشتری شب گذشته در استان کرمانشاه به ۳۸۷ نفر و تعداد مصدومین هم به ۶۶۵۰ نفر رسید. شمار تلفات زلزله به ۳۸۷ نفر و تعداد م..

ادامه مطلب

دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای در قم خبر داد و گفت: متهمان با خریدوفروش مواد غذایی از ۱۵۰ نفر ۲۰میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودن..

ادامه مطلب

تصویر + اعتراف خواننده رپ به قتل ناپدری در هواخواهی از مادر

پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اعلام کرد: خواننده رپ معروف در ساعت ۲۰:۱۵ روز جاری به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر ..

ادامه مطلب