دهان ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

دهان: ایران حیوان نمایش ایرانی اخبار فرهنگی و هنری

واشنگتن در برابر پایتخت کشور عزیزمان ایران راهبردی جامع را در پیش می‌گیرد / مقام ارشد آمریکایی

مسئول «گروه اقدام ایران»‌ در وزارت خارجه آمریکا با ایراد اتهاماتی راجع به کشور عزیزمان ایران گفت که به خاطر گستره واکنش‌ها بدخیم ایران، واشنگتن راهبردی جامع را..

ادامه مطلب

علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

کمک‌داور ایرانی در فینال جام جهانی 1994 آمریکا می‌گوید دلیلی ندارد که فغانی به این زودی از داوری کنار بکشد، لیکن هنوز تورنمنت‌هایی بزرگی است که این ..

ادامه مطلب

مرفاوی سرمربی استقلال خوزستان شد

به گزارش ایسنا، صمد مرفاوی، سرمربی سابق استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و صبای قم با عقد قراردادی هدایت استقلال خوزستان را در لیگ هجدهم بر عهده گ..

ادامه مطلب

اوضاع کلوب نفت تاسف بار است/ از تیم جدا می شوم ، فراز کمالوند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از بابت وضعیتی که در کلوب نفت حاکم است افسوس می خورم. فراز کمالوند: اوضاع کلوب نفت تاسف بار است/ از..

ادامه مطلب

فصل جهت پپ رویایی پیش می رود ، منچستر سیتی با شکست کاردیف افزایش کرد

تیم فوتبال منچستر سیتی با پیروزی در زمین کاردیف به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس راه یافت. منچستر سیتی با شکست کاردیف افزایش کرد/ فصل جهت پ..

ادامه مطلب

سند + رونمایی از فسخ قرارداد یازالده با ریو آوه

به گزارش ایسنا، کلوب استقلال از نامه فسخ قرارداد یازالده گومز رونمایی کرد. این اتفاق از آن جهت رخ داد که در بعضی رسانه ها مطرح شده است بود که یازالده گوم..

ادامه مطلب

عصبانی هستیم ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.09.28

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.09.28 /عصبانی هستیم !روزنامه | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنامه ه..

ادامه مطلب

«مارادونا» به دنبال سرمربیگری در تیم ملی آرژانتین

دیگو مارادونا منشتر شدن پستی معنادار در صفحه شخصی‎اش مدعی شده است که خودش عالی ترین مربی جهت آرژانتین بوده و دوست دارد دوباره مربی این تیم شود.  ..

ادامه مطلب

قرار بود تمرین تعطیل باشد! ، سردرگمی در کلوب نفت تهران

تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران درحالی با هدایت کریمی تمرین کرد که قرار بود این تیم تمرینی نداشته باشد. سردرگمی در کلوب نفت تهران/ قرار بود ت..

ادامه مطلب

انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به بازیکن ناراضی نیاز نداریم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما پرسپولیس هستیم و طبیعی است که بیشترین فشار روی ما است.  برانکو: انتظار فولاد متفاوتی را داریم/ به باز..

ادامه مطلب